View Single Post
Old 2014-05-15, 14:26   #115
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,069

alteroja is on a distinguished road



Lightbulb

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
O ka transporto imone dirbanti tik su Europos klientais ir Rusais kuria Lietuvoje? darbuotojai alga isleidzia..ofisa palaikymas..mobilio rysio imones gauna kazkiek...ka dar? kalbu apie apciuopiama produkta Lietuvai ir naudinga..PVM nemokate kura abejoju ar daug pilate,remontai masinu jauciu irgi europoje..irgi viena koja vos ne emigrantas tik kita prasme..
na taip, vadeliot vairus ar perparduoti krovinius nėra pats inovatyviausias verslas, bet vis geriau, nei lenkti kuprą užseniečiui (ką daro turbūt kokie 90 proc emigrantų). bet vis tiek pinigus vienaip ar kitaip, kad ir minimalius pritraukia į lt. mašinas patys tvarkomės, kuras beveik visas iš lukoilo, kadangi beveik visi reisai trunka savaitę.
užsidaryt vien lietuvoj negali, nebent turi kokį mažiuką bizniuką, kur pakanka lietuvos klientų ir žaliavų. pvz staliai, baldininkai ir pan.

alteroja neprisijungęs