View Single Post
Old 2014-08-07, 19:42   #27
Darius1
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-08-07
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius. Vokietija, Bielefeld.
Pranešimai: 8

Darius1 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
yra kas ir M272 supranta, tik veliau pasirodys vyruciai.
nuo kada FIN paslaptis? butu paslaptis butum paslepes valstybinius numerius.
eini http://www.gdv-dl.de/ rasai pvz S-SV2546 meila ir t.t... gauni ir vina ir gyvenamaja vieta ir t.t.t.....
vyrai tik nepradekit zaisti numeris sugalvotas
ai pamirsau pasakyti, jog tai avarijos registravimo puslapis, tas saviningas gali gauti laiskeli poto.
Aš nežinau kas tu, bet nežinau kokiam fantazijos pasaulyje esi paskendęs ir ką tu man nori pasakyt. Nenoriu - neviešinu. Noriu viešinu. O kas ką gali ir taip visiems aišku. Aš savo mašinos niekam nekišu per prievartą ,nepatinka nežiūri to labiau aš jos nei vienam nesiūlau, būtent forume dėl to ir nutryniau numerius. tik daviau mintį,kad grįšiu su ja, atsiras pirkėjas iš Lietuvos, man nesunku, galiu atvažiot į kiemą ir pamesti dokumentus ir visas istorijas bei vin galės tikrintis, kur ir kada norės, nes jis turės teisę.. Turbūt tik Lietuvoj parodyk kanors ne iš autogido tai toj užsipuls ir vos ne apsišaukėlis liksiu, kad turiu šiek tiek privatumo. Jeigu aš pasakyčiau kad Vokietijoj žmonės duoda mašinas parduot professionalam, kurie greičiau ir plačiau paruošia prekybai, turbūt išvis apaktum.

Darius1 neprisijungęs   Cituoti