View Single Post
Old 2014-08-09, 16:13   #756
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

pagalve pakeista judu vel su vejeliu

Taciau yra vienas niuansas, gal padesite isspresti sita fenomena????

Situacija tokia - man paskutiniu metu buvo pradejes drebeti vairas prie 100km/h ir daugiau, mesti i desine puse ir apskritai masina budavo kazkokia sunki, nejudri, vairas sunkus. Pasiimiau masina po pagalves keitimo, prie to pacio keite dar priekinius guolius, nes buvo jiems pabaiga. Masina pasiemes iskarto sokau i autostrada ir nesupratau kame reples, ilga kelia laikiau ~180km/h, vairas praktiskai nebedrebejo visiskai, i sona nebemete, absoliuciai kita masina, o mieste kazkaip nustebau jog gerokai palengvejas vairas, o trauka ryskiai pagerejusi, net autostradoj uzminus prie 120-140kmh buvo juntamas ryskiai geresnis pagreitejimas nei anksciau, apsidziaugiau kad pagaliau susitvarkiau sias bedas, kurios erzino ilga laika. Bet vienoj vietoj teko staigiai stabdyti nuo 180 iki 100kmh, stabdymo metu jautesi labai stiprus vairo drebejimas (pries tai mieste nesijaute stabdant visiskai), ir nuo to momentu kai staigiai uzstabdziau, prie 120kmh vel atsirado tas pats drebejimas, masina pasidare vangi, pradejo mesti i ta pacia desine puse, trauka suprastejo, vairas pasunkejo. Gudrieji kurmiai isburkit kur ieskoti problemos? Nes skirtumas patikekit buvo labai didziulis, is naujo buvau isimylejes savo auto As cia itariu tik stabdziu diskus, kaladeles, suportus? Man toks jausmas, lyg stipriau uzstabdzius kaladeles nebeatsoka nuo stabdziu disko ir stabdo per prievarta masina ar kertasi kazkaip kazkur... O kai atsilaisvina, tai ir trauka ryskiai pagereja, ir i sona nebemeta ir vairas nebedreba.

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti