View Single Post
Old 2014-09-12, 09:06   #558
justinasm
 
justinasm's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-06-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,124

justinasm is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė erikasaves View Post
Kokios jūs čia prabangos ieškot Aš ir nesistengiau daryti prabangaus puslapio, nes tai nėra sritis, reikalaujanti prabangos. Aš gerbiu jūsų skonį ir tikrai nesiginčysiu, jeigu jums puslapis nepatinka, bet tai nereiškia, kad jis šūdinas ar pan. Kalbėjau ne su vienu web profesionalu, tokių komentarų nebuvo pastebėjau, kad visi dažnai jaučiasi esantys ekspertai, aš jau įpratęs prie tokių komentarų ir į juos tiesiog nekreipiu dėmesio.

aš esu dirbęs su tokiais klientais kaip bitė, manodrabuziai.lt, Šviesa, draudimas.lt ir pan. klientai visuomet likdavo patenkinti, o naujų užsakymų turiu tiek, kad paprasčiausiai daugumos atsisakau, nes neturiu tiek laiko. todėl manau, kad turiu šiokios tokios kompetencijos šitoj srity.. užsakymų kainos vidurkis - 2000Lt+PVM.

beje, kažkas klausė, kiek įvertinčiau savo puslapį, tai tokį puslapį padaryčiau už kokius 1500Lt+PVM. Į kainą įeina: dizainas, kodavimas ir pritaikymas visiems įrenginiams (responsive design, t.y. puslapis gerai atrodo tiek ant kompo, tiek ant planšečių, tiek ant mobilaus)
turek tu savigarbos... Profesionalas... Head slideryje media po beveik 1mb uz vieneta , alt tagu net nera. Tokio puslapiuko padarymo trukme su info sutvarkymu yra max 8 valandos, tai nori pasakyti, kad tu skaiciuoji po daugiau nei 180lt + pvm uz valanda?

Beje tikri profesionalai turi konfidecialumo sutartis su tokiom imonem kaip bite ir pan, kas tau neleistu sneket apie zygdarbius ju produktuose.


Tomski, dar reikia webo? Parasyk pm, susitarsim

__________________
MB W211 E500 4Matic 225kw
justinasm neprisijungęs   Cituoti