View Single Post
Old 2014-10-09, 17:59   #31964
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,605

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
http://suchen.mobile.de/auto-inserat...EPAIRED&noec=1


jei uz 3 atiduoda manau stipriai verta. Spalva iskirtine, rida maza. Realiai uz dvim ir du trys men detaliu paiesku bus ledas.

del to balto merso cl600, tai negi galvojat taip paprastai eme ir pakeite spalva mersui? Jau is manes kiek klientu rimtesniu beskambino, visi VIN kodo prase, o cia penkis kart brangesnei masinai be silberio net nepirktu tokios masinos protingas pirkejas.. tai ten viska isristu ir spalvos skirtumus ir avarijas..Realiai po tokios avarijos praktiskai praranda galimybe masina but parduota ypac tokia kaip CL ar panasaus lygio.Nes visi prasys vin, ir jei spalva skirsis dauguma nepirks.
O tu galvoji, daug kas prasys?! Turguj po parduodama masina gerai kai knisies, kartais randi saskaitu, senu technikiniu, kur rida paprastai smarkiai skiriasi, nuo skydeli rodomos keliems net sakiau, kad ishsivalytu bagazine kai perki masina uz byski didesne suma, tai gal ir kiraup, nors, gali pataikyt ant kokio vaikio, kurio tevai turtingi-pirks neziuredamas i nieka.
Turejau toki "drauga" lakstydavo su numeriu "boeing", kai visi stengdavos nuderet pirkdami masina, ta tas dar damesdavo virsaus

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti