View Single Post
Old 2014-10-22, 10:27   #32458
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,241

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Nelabai suprantu kaip sveiko proto zmogus gali tokias nesamones kalbeti.. Man parduoti nedega, nes ta kaina uz kuria pardavineju ir taip esu minuse, taigi man dzin pirks ta mano mersa ar ne, bet logiskai tai kaip gali normaliai atrodantis CL kaip mano, atrodyti prasciau uz kazkoki prefl su nekalto aklo berniuko akim(lempom nublukusiom nuliudusiom) ir dar nudazytas matosi visas svieziai su patiokais ir nenusveistas net, spalvos sodrumo nera(arba nublurintas), ratai kazkokie back to 90ties.. Nu kazkoks fenomenas Nesakau kad mano kazkujom iskirtinis, bet ratai padoriai atrodo, spalva padori-juoda ir dar normaliai atsveistas blizga tviska.. O cia matai prefl su ratais kuriuos geda butu detis ant ziemos jam atrodo geriau.. na kas kam, sekmes su tokiu skoniu

Jei turi 20k imk prefl 600, o mano masinos skaicius 19 jei prasidetu, tai sorry,mane atakavo vienas forumietis menesi laiko uz 22k. Nepardaviau. Tiesiog is principo. Pinigu turiu uztektinai, tegul stovi tas cl kieme. forumieciui paskutine kaina 22.5 Beje, nesitikek ledinio is silberio, nes tokie zmones dazniausiai graudus darosi, Perka 10proc zemiau rinkos kainos masina ir vaiksto aplink ja ratais, kinisinejasi prie ibrezimu, jei tu toks, tai geriau net neskambink
IMK cl 600 prefl turetu uz 20~ puse velnio iseiti. Ir trauks geriau nei 5,0 nes 5,0 traukos mazoka. moco nepaimsi, mkes, skes ir kt masinu irgi nepaimsi... deja.. ziurek dar kad faetona ar a8 ar 7er su v8 dyzeliu paimtum..
nebusi melagelis? uz 22k tu jau davei,as 21.7 siuliau.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti