View Single Post
Old 2014-11-26, 22:45   #413
P3
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-10-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 553

P3 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Tau žiūriu patinka ilsėtis, bus didelis tau ačiūkai mus paliksi visam laikui. Eik pailsėk, žinosi ant ko loti.

Ir dar, jau kam kam, bet tau tikrai čia niekas nepavydi, greičiau atvirkščiai, apsugok viešpatie nuo tokio tupumo.
O tamsta jau gali loti ant ko nori, ir tau paciam forumo taisykles negalioja??
Gali ir keiktis viesai ir kitus forumiecius zeminti...
Dejau as ant tokio administratoriaus, tu net vardo nevertas admino ir cia is vis buti.
Visad galvojau jog normalus zmogus, jau ne koks pacukas, itariu ir amziaus turi...o pasirodo elgesys, kaip pienburnio.
Ne visi mane siame forume smerkia, tikrai ne visi. O neitinku tik vieniems ir tiem patiems, kai kuriems forumo autoritetams.
Gal man masinos pardavimo sutartis asmeniskai keikvienam issiuntineti?
Dieve sventas, nenorit-netikekit man tas pats.
O tau patariu gerbiamasai, tureti gedos ir sarmatos smeisti, meluoti i akis, elgtis kaip paskutiniam parsui.
Jei esi niekas, tai negalvok, kad kiti zmones kazko nepazista, kazko negali ir t.t.
Kai ir turejau MB, as be forumo susitvarkydavau visus remonto ir daliu klausimus, turejau daugiau info ne is forumo, o is konkreciu zmoniu, serviso profu.
Forumas man nieko nepadejo-as padejau daug.
Is manes daugelis forumieciu ir daliu isigijo uz puse kainos, ir maisto papildu ir dabar dar dalis pardavineju ir vyksta bendravimas, susirasinejimas PM.
Gerbdamas forumiecius, galetum ir ne banint, nes jie asmeniskai manes klausineja ir derina padangu ir kitu daliu isigijimo kainas ir laika.
Lietuviskas pavydas-blogiausias dalykas lietuviu bruozuose

P3 neprisijungęs   Cituoti