View Single Post
Old 2014-12-05, 18:49   #12
Ffeibiss
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-16
Pranešimai: 201

Ffeibiss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Tai jau tipo negali nusipirkt naujos padangos? Ar vazineji su 10 metu modelio padangom kuriu nera prekyboj?
Ar cia siaip is principo nori turet zapaske nauja?
Siulyk tegu draudimas kreipia tave i servisa ir tegu ten tvarko padaryta zala uz ju pinigus, kas tu mechanikas ar kas, tu gi vairuotojas kuris plove masina
skambinau del padangu, tokios pacios nelabai gausiu,servisai sake nenori zaist, beto dar turesiu sumoketi uz ta debiliska nusidevejima (kodel as isvis tureciau kazka moket, jei nesu visiskai kaltas. aisku galiu paduot plovykla i teisma, bet per mazi pinigai ir tikrai nenoriu zaist)

mano padangos yra berods 3 metu senumo, maciau dabar reifendirekt blizzakas biski kitaip atrodo... kaina be nuolaidos 1491/vnt, su nuolaida apie 981+montavimas.
Nors paskaiciavo tik apie 8proc nusidevejima. Man jie moka apie 700lt su montavimu ir viskuom.

pagal mane, nauja padanga sito modelio yra 1cm, o jie turbut uzrase speciailiai kuo mazesni nusidevejma, kada galetu tik 1 padanga uzrasyt

Nemanau, kad labai gerai ant kaires puses tureti 0.8cm, ant desines puses 1cm padanga, skirtingo pagaminimo. Zodziu nzn net ka daryt. Jei kreiptis i ekspertus, jais jie neprivalo remtis. Jei kreiptis i lietuvos banka, kuris juos priziuri, taipogi jie neprivalo jais remtis.

Zodziu, debiliska situacija

Ffeibiss neprisijungęs   Cituoti