View Single Post
Old 2014-12-22, 09:26   #4
supelis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-09-25
Pranešimai: 9

supelis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė oldtimer View Post
Į tokią automatinę dėžę ateina vakuumo vamzdelis ir trosas. Vakuumu prijungtu prie moduliatoriaus valdomas perjungimo kietumas, o trosu ateinančiu nuo variklio gazo traukių kada bus perjungiamos pavaros. Šiuo atveju svarbus trosas. Ar prijungtas? Kiek atsimenu atleidus pavaros jungiasi anksčiau, įtempiant vėliau.
Kickdown mygtukas valdo perjungimą į žemesnę elektriniu būdu, yra susijęs ir su kuro siurblio rele. Jei tvarkė kad veiktų benzas gal kažką su ja pabūrė?
Buvo mintis dėl gazo troso ir man. Kišau prie jo nagus, bet neradau kaip jis reguliuojasi (aišku nesu meistras), jis atrodo labai išsimalęs, klegantis, net nenuspaudžia galinuko išmynus gazo pedalą. Bandžiau pasistatyti spyruoklę, kad išmunys pedalą atitrauktų trosą iki nulinės padėties ir nuspaustų galinuką, bet nuo to gazas pasidarė labai jau nejautrus ir išėmiau aš tą spyruoklę. Pridedu nuotrauką kaip ten pas mane atrodo jis, gal jūs kažką pamatysite.

https://www.dropbox.com/s/jrgmdp4m5e...47.31.jpg?dl=0

Meistrai kai tvarkė degimą minėjo, kad darė kažką su moduliatoriais (tiksliai nežinau ką darė :/ ).

supelis neprisijungęs   Cituoti