View Single Post
Old 2014-12-22, 12:10   #5
oldtimer
 
oldtimer's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-05
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 239

oldtimer is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė supelis View Post
Buvo mintis dėl gazo troso ir man. Kišau prie jo nagus, bet neradau kaip jis reguliuojasi (aišku nesu meistras), jis atrodo labai išsimalęs, klegantis, net nenuspaudžia galinuko išmynus gazo pedalą. Bandžiau pasistatyti spyruoklę, kad išmunys pedalą atitrauktų trosą iki nulinės padėties ir nuspaustų galinuką, bet nuo to gazas pasidarė labai jau nejautrus ir išėmiau aš tą spyruoklę. Pridedu nuotrauką kaip ten pas mane atrodo jis, gal jūs kažką pamatysite.

https://www.dropbox.com/s/jrgmdp4m5e...47.31.jpg?dl=0

Meistrai kai tvarkė degimą minėjo, kad darė kažką su moduliatoriais (tiksliai nežinau ką darė :/ ).
Šiaip tai trosai yra du - vienas gazo, nuo pedalo iki nuotraukoje matomos vietos ir darinėja droselinę sklendę, kitas nuo ten eina iki pavarų dėžės. Jei gazo bus per laisvas bus tas pats kaip važinėti su plyta po gazo pedalu, neišnaudosi galios. Reguliuojasi išsukant į salono pusę nukreiptą pageltusią plastikinę veržlę su sriegiu, kuri matosi nuotraukoje. Bet dėžės veikimui svarbu kitas iki jos einantis trosas. Aišku normaliam naudojimui abu svarbu.
O degimas su pavarų dėžės moduliatoriumi nesusijęs.

oldtimer neprisijungęs   Cituoti