View Single Post
Old 2015-01-05, 19:08   #43
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Matosi kur dalys naujos o kur senos. Neber ka ginčytis, tiesiog pripažink, kad dedi visa pigu fufeli ir tiek ziniu
Prieš ką man čia ką pripažinti? Aš ką, dabar turiu krautis kad ne org dalis dedu? Aš su tuo mersu pravažiavau kokias tik 2000km. Nuo tiek net naujo tepalo prisvirskus i sena sarnyra jis laikytu, tiesiog konkreciai pasakyk kokia dalis klibejo konkreciai, o ne "viska ka pakeičiau viska vel reikia is naujo keist" - sneki nesamones kaip visada. Sakyk tiksliai kokia dalis buvo bloga. Beje, idomumo delei draugas dirba vienoje iš didžiausiu auto detaliu tiekeju UK, ziauriai daug per ji eina daliu, daznai ir pats per ji perku nes kainos geros - tai pasake kad visos dalys eina is kinijos ir viska uk gyventojai perka kas pigiausiai. Ir tos masinos vaziuoaj ir pareina su puse limono rida ir viskas ten ok su jom, nera tokios dalies kuri net 2k km neatlaikytu - taigi, kazka tu cia grybauji. Gali buti kad pries tai buvo keista pries man perkant, arba tiesiog brokas papuole, nes as keiciau tik tris dalis, dvi dalis gale(ivores ar kazkas tokio klad neplaukiotu masina) ir priekyje vienos puses sarnyra atrodo(kitoje puseje tech apziuroje sake kad dar galima vaziuoti bet laikui begant irgi reikes pasikeist)

rafis neprisijungęs   Cituoti