View Single Post
Old 2015-06-03, 13:48   #750
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dovcreat View Post
Ziauriai gerai arodo )
Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
rimtam modeliui rimti ir ratai. nors man ir su stockiniais gerai atrodė ;]
aciu

Citata:
Pradžioje rašė jokerris View Post
Labai gerai vanix'ai.. gaaal čiut galą paleist norėčiau, bet reziumuojant, labai geras vaizdas

p.s. kaip MB? neatsibodo kaip modelis, markė? nebus kaip daugumai (kaip ir man), kai pasidarai ką nori, parduodi..))
Tikrai neatsibodo. Noreciau visai C63, bet jo kaina.. ir shiaip salonas jo prastesnis nei w203, gyvai turejau galimybe palygint, ir plastmase ir tie mygtukai... Plius dar patys pirmieji turejo bedu su varikliais ir valgo jis kibirais Facelift jau geriau, bet tas tai tuo labiau neiperkamas.

Galas is tikruju is kai kuriu rakursu atrodo kiek aukstenis, bet is tikruju priekis su galu stovi lygiai, is sono ziurint visiskai lygu (matuojant nuo rato lipo iki arkos kanto). Turbut del galiniu arku formos taip atrodo, bet kokiu atveju atsisedi i masina, galas suzemeja siek tiek ir jau jokiu klausimu nelieka ir shiaip geriau kai ciut ciut galas auksciau, nei zemiau nei priekis, nepatinka kai galas kaip prikrautas atrodo

Ziurejom ka ten galima isvalcuot gale, o gi nieko, gamykliskai arkos uzvalcuotos ir taip yra. Uzdejom 6mm rastavkes, atsisedo du zmones ant bagazines paziuret ka ten gali trint. Trins 100% gabaliuka bamperio is vidaus ir galbut siek tiek is kitos puses moldingo. Galima nupjaut ta bamperio gabaliuka, bet su moldingu jau nieko nepadarysi, nes ten jau metalas po jo. Galima dar det padangas su didesniu stretch'u ir kietint gala arba neveziuot keleiviu bet tokiu mazochizmu nenoriu uzsiminet. Zodziu tiek to, nebus jokio stance man patinka ir kaip dabar yra.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti