View Single Post
Old 2015-08-10, 18:45   #14
Mukshas
 
Mukshas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-10
Gyvenamoji Vieta: Spalding UK
Pranešimai: 787

Mukshas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mukshas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mercedinis View Post
neblogai judi I preiki sveikinimai
prisimenu kai pirkau savajam c124 sparnus tai ziurejau ebay isejo £65-70 kiek pamenu, pas kaikuriuos pardavejus galima iskarto ir nusidazit norima spalva, tai pradziai pasverti galima kur pigiau iseis.

seip klausimas ar vairas tau patinka sitas? paliksi ? nenoriu nieko blogo pasakit, bet man asmeniskai sitas vairas sliksciausias koks gali buti ant 124
tie kur uz £65 tikrai nera originalus, pas mane dabar uzdeti nauji tokie ir yra, tarpai nelabai sueina be to dar ir skarda labai plona, zymiai plonesne nei originaliu, originalai kainuoja kiek zinau apie 150 uz viena, truputi skausmingai skamba, bet noriu originaliu ir nauju. Vairas tai man tiesa sakant nemaisytu dizainas jo gal, nes jis originalus ir modelis senas, bet yra siektiek apsitrynes, tai kolkas draugas parveza sita is LT pigiai paeme:



laikinai gal uzsidesiu, nors manau, kad ne ilgam, nes medzio spalva skiriasi nuo masinos medienos, kas man nelabai patinka, bet laikinai sueis. tik auksini ta centra apklijuosiu juoda matine plevele, nes man kvailai atrodo

__________________
1989 300ce

Paskutinį kartą redagavo Mukshas; 2015-08-10 18:50 val.
Mukshas neprisijungęs   Cituoti