View Single Post
Old 2008-02-17, 19:01   #20
Mamka22
 
Mamka22's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-04
Pranešimai: 264

Mamka22 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mb001 View Post
teisingai, kad nevoktu, geriausia isvis jas nusiimti bet atsiras kita beda, jau po pirmo apsilankymo prekybos centro aiksteleje, bus nudauzytos durys su kitomis durimis arba daryt kaip mano pazystamas daro - stato savo vw phaeton per dvi vietas ir ne del to, kad parodyti "nagluma"", bet kad duris apsaugori nuo kreivarankiu
Aha nemanau, kad cia iseitis, nes MB, matydamas, kad i toki tarpeli galima isipausti tai islaipina mane ir kad pamokyti tokius statytojus privaro salia tokios masinos taip, kad ten pro ta tarpeli ne tik ilipti nebeimanoma, bet ir praeiti.

O seip manau jeigu visi tvarkingai kievienas i savo kisenele statytu, surys nebutu nudauzytos

Citata:
tai vis tiek pas kiek viena masina duru forma skiriasi.Draugeliui buvo taip kai aikstelej mokamoj stovedavo ir kazkaip i salia stovincia masina kiek viena kart dauzydavo(nu aisku ne specialiai),tai tos masinos savininkas iskviete mentus ir suformino kaip kazkoki ivyki
Visiskai imanoma, man buvo tokia pati situacija, senis privaziaves taip kirto islipdamas i mano dureles, kad toje vietoje dazai nuejo ir ilinko. Vietoj to, kad po pastabos atsiprasytu, dar ant manes pradejo rekt, ko pasekoje as iskvieciau mentus... Isisukt nepavyko, nors buvau draugiskai nusiteikus, bet kai akis pradejo draskyt tai to jau buvo per daug...


Paskutinį kartą redagavo Mamka22; 2008-02-17 19:04 val.
Mamka22 neprisijungęs   Cituoti