View Single Post
Old 2015-11-04, 16:03   #147
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,612

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Geri dalykai neuzsilaiko - ledo tirpiklio Eistau jau nebeturime.. Naujas uzsakymas jau padarytas, bet neaisku, kada gausime del dabartines einszett situacijos. Apie tai bus naujienos jau netrukus. Tikriausiai prekes ateis uz ~3 savaiciu.

Iseiga vieno papurskimo yra 2,5 ml. Jei klausi, kiek laiko uzteks - labai subjektyvu. Nepasakyciau, kad tai labai priklauso nuo serksno storio ar nuo to, kaip greiciau nori nutirpdyti leda. Daugiau nuo pacio vartotojo ir jo purskimo metodo. Pavyzdziui, zmogus filmuke, mano nuomone, naudoja nereikalingai perdaug produkto, nes purskia i viena taska, kai galima ranka judinti purskimo metu ir padengti daugiau ploto, o rezultatas tas pats. Serksno storis gali turet itaka tik tada, kai jis jau tampa grubletu ledu, kaip buna po slapdribos ar didelio vandens kiekio ant stiklo. Man taip buvo tik 1 karta praeitais metais.
Jei nori pasiskaiciuoti ar apsimoka, tai galiu patikint, kad 100% taip. Nezinau kaip kiti, bet man labai rupi geras priekinio stiklo matomumas ir as ji valau (gerai, valydavau...) bent karta i savaite ar dvi (cia jei oras buvo geras). Ir labai akivaizdziai matesi skirtumas, kai buvo stiklas naujas ir po ziemos kelis kartus pabruzinau su gramdikliu.

Sonax nera blogai, tik nezinau kam permoketi. Kodel sonax brangesnis uz einszett yra paprastas ir aiskus paaiskinimas. Sonax kisa daug pinigu marketingui ir reklamai, kai einszett to nedaro ir fokusuojasi i kaina bei produkta. Kad ir 1 litro neuzsalantis langu skyscio koncentratas. Sonax ir einszett kainos beveik vienodos, bet norint pasiekti -20°C sonax gauni 2 litrus skyscio, o einszett 3 litrus

__________________

Paskutinį kartą redagavo Pavidolis; 2015-11-04 16:23 val.
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti