View Single Post
Old 2016-01-09, 21:38   #62
mercedinis
 
mercedinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-03-26
Pranešimai: 2,588

mercedinis is on a distinguished road



Standartinis

pas mane vienas pazistamas sneka panasiai, dziausiasi kad i masina pinigu neikisa nei cento, pries savaite paprasciau kad nuvestu mane iki mb dealiorio atsijimti mano kibiriuko, zodziu per du metus neikiso nei cento, masina ant laisvu purtosi, galiniai stabdziai turbut jau nezino kaip atrodo kalades nes girdisi kaip i metala remiasi, priekije kazkas bilda itariu guolis... ir jis ant dienu pardave masina sakidamas viskas gerai joje.

poto zmogelis nusiperka tokia masina ir keikiasi kad pvz 211 su air matic vaziuokle luzda, sudas, brangu, viskas remiasi i savininkus kurie buvo pries tai ir kaip jie ziurejo i savo masina.

tad tikrai nemanau protinga sakit kad pvz sbc ar koks air matic yra tragedija, jeigu masina buvo priziurima ji vaziuos ir ne 100k be problemu.

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
o kam man keisti ta pagalve? tipo uzvedu, pasikelia isleidzia tik per dvi tris dienas, tai kaip ir dzin man na aisku, cia nera teisingas savininko poziuris, bet... man i darbini kibira ikisti kosminius litus yra gaila, tiesiog sekanti karta nepirksiu mb universalo su pagalvem.

rykste, airmatic.lt buvo pora atveju kai nelaikydavo tos pagalves restauruotos.. ikisa i vidu jie guma, kuri irgi ten ne superine, bet metus turetu atilaikyt.. ai zodziu, noriu as w221 belekaip, bet kai pagalvoju... tai soriukas
cia draugelio sefas turi pasiemes 4matic..tvarko jis tikrai preciziskai. kas sugedo iskart remontuoja, nelaukia, ir nededa sh.. tai kas du tris menesius reguliariai po 600euriuku isudo. o vazineja tai ka as zinau, i metus gal 20 stuku ir pravaziuoja.. nu bet turbut neleidzia statusas su zemesne klase vaziuot.. o naujos aukstos klases neiperka.

mercedinis neprisijungęs   Cituoti