View Single Post
Old 2016-01-09, 22:11   #68
mercedinis
 
mercedinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-03-26
Pranešimai: 2,588

mercedinis is on a distinguished road



Standartinis

na taip, lietuviai nelabai turi pinigu, todel ir perkama masina kuri jau pravaziavus nemaza dali, ir kaina buna atitinka, bet reikia mastit sviesiu protu kad su tokiu pravaziavimu reikes investouti ne lita ir ne du :-)

o kaip minejai kad darit viskas mb centre, kiekviena detale turi savo kaip sakant tarnavimo laika, as pirkau vieno savininko ir jis dare mb centre atspek daug padarita ? :-) nieko tik servisiniai darbai, aisku pas mane ir pravaziavimas ne milijoninis, bet esme tad kad apinauja masina gali tvarkit ir mb atstovibiai nekainuos milijonu

as uz savo w211 3.0 benzina sumokejau 6k svaru pravaziaves 66k milias buvo, pasikeiciau pokoliai tik zvakes ir greiciu dezes tepalus esu patenkintas, tik matai durniam nevisados sekasi, ir islindo problema su galiniu langu leidzia vandeni, kur montuoja langus jie nenori isimineti ir perklijuoti nes bijo kad suskils, o garantini kuri turiu, jis neapmoka islaidu uz water leaka :-/ tad teks vaziuot pas mb dealeriu ka jie pasakis, su vienu is ju persimeciau zodziais sake gali but elementariausiai lango tarpike susidevejus :-/

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
tai aisku nuo savininko viskas priklauso. bet isivaizduok kiek kainuos 300 tukst pravaziaves s211 320cdi visada aptarnautas tik mb centre ir viska remontaves tik mb centre, iskaitant amortikus ir kt smulkmenas.. manau 04m toks mersas kainuos 7000euru. Ar yra zmoniu lietuvoj kas tiek mokes? as pvz merso centre nieko nesu remontaves, nes man tai yra per brangu ir nelogiska. bet turiu draugu kurie turi paprastus mersiukus 02-04m ir remontuoja tik silberyje tik va nesenai vienas norejo parduot ta mersa, suzinojo kad jis kainos isvis neturi, nes lietuvis perka geriau pigiau,nei rimtai aptarnauta. taigi irgi nuleido rankas.
moralas, remontuoti masinas reikia gerai, jei nori kad vaziuotu, o jei gaila ant remonto ir gaila pirkti siek tiek brangiau nei rinkos kaina, geriau gal zemesne klase ir pigesni gamintoja ir geresius metus

mercedinis neprisijungęs   Cituoti