View Single Post
Old 2016-01-22, 06:56   #1
sidras
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-12-21
Pranešimai: 44

sidras is on a distinguished road



Standartinis w140 s500 ausinimo sistemos nuorinimas

Gal kas zinote kaip tiksliai reikia nuorinti ši m119 varikli? Pakeiciau vandens pompa, radiatoriu, termostata ir termomova.. uzpyliau antifryzo ir man jokios cirkuliacijos sistemoje nebera, variklis kaista iki 105 110 laipsniu. Salone salta nors variklio temperatura ir didele. Ka pastebejau duodant gazo pradeda silti salonas, atleidi vel salta pucia ir salone girdisi kaip oro tarpai kad butu, vanduo su oru vaiksto. Servise kai klausiau sako reikia prieki masinos pakelti 45laipsniu kampu ir atsukti pacia auksciausia slangele nuo radiatoriaus taip isleisiu ora, bet man kazkaip keistai atrodo.. vienam rimtam dedei kai pasakiau kad taip sake padaryti tai jis nusijuoke ir sako maziau klausyti tokiu kalbu... o jis pats negali priimti masinos nes i eile reikia rasytis, tai nutariau parasyti cia gal man padesite ar zinosit kaip tai tiksliai padaryti, nes kai turejau w124 2.3 tai ten paprastai viskas buvo i tuscia sistena pripildavau antifryzo ir pats nusiorindavo, bet su tuo kazkodel nesusitvarkau..
Dekui uz bet kokia pagalba

sidras neprisijungęs   Cituoti