View Single Post
Old 2016-04-04, 16:59   #233
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,004

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vilfoot View Post
nu koks turi būti abelis,kad Lietuvą lygint su Norvegija,Danija,UK,Vokietija...tos šalys didesnės,turtingesnės,turi įvairių naudingų iškasenų,kitoks žmonių mentalitetas,požiūris į savo šalį.mes 50 metų murgdėmės šūde kacapų dėka.laisvi esam 25 metus tik.ko jūs tikitės?norvegiškų atlyginimų?Buvau metus emigracijoje.taip,ten pinigai geresni,ramesnis rytojus,yra stabilumas,geresnės socialinės garantijos,o svarbiausia-nėra įtampos.mano galva čia yra pagrindinis kriterijus,kuris skatina emigruoti.buvau ten pilnai įsikūręs,dirbau,šeima kartu buvo.bet ten esi tu svetimas.braukiau kalendoriuje dienas,kada skrisiu atgal į Lietuvą atostogų.per atostogas nusprendžiau,jog grįžtam atgal visam į Lietuvą.
kas liečia tuos 50 metu,na tiek to ...nesigilinsime,bet Estai praktiškai vienu metu tapo nepriklausomais,o ekonomistai šneka faktu ir skaičiu kalba -mes nuo ju atsiliekame 10-12 metu ,pagal bvp ,atlyginimus pensijas...kažkur ne ten kaltu ieškom.Mano giliu isitikinimu papuole i seima žmones tarsi i kosmosa išskrenda,jie nemato kas žemej darosi ir kokiam šūde tauta,ir kuo toliau tuo giliau klimsta,kuriems truksta kantrybe važiuoja užsidirbt pinigu kad galetu saviškiams pagelbet ,arba patys ant koju atsistot...Taigi noretusi tiketis bent Estišku atlyginimu...nes kas diena vienas kita už kelis eurus

amerika neprisijungęs   Cituoti