View Single Post
Old 2016-04-26, 13:23   #3
Mersa
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-04-26
Pranešimai: 10

Mersa is on a distinguished road



Standartinis

Tai kad as labai neprisiemiau, kol nepradejo man sakyt situ dalyku, nes realiai servise nieko nepastebejo, variklis dirba tikrai neblogai, tiesiog siuo metu mane kamuoja naktim tas klausimas, del tokios diagnostikos, o gal zmogus istikruju teisus?
Gal kazkas yra taip tikrines, ar zino kad tai veikia, ir ka cia isvis reiskia jei aptepaluoja ranka?
Tiesiog rida jau 257000 tai del to as pergyvenu isgirdes tokius bajerius.

O del amortizatoriu, tai restauruoti sake 3 zmones vienu balsu, kad neapsimoka, nes nezinia kiek gali veikti gerai, 3 ar 6 menesius, nes garantija tik puse metu, kazin ar po metu nereikes vel restauruot, kaina apie 400 eur restauracijos vieno amortizatoriaus, kai naujas 1000 eur, ir sake kad restauraves vistiek gali neisnykti tas bildesis galutinai, o pinigai tik i bala.

Jokiais budais nesusidarykite apie mane nuomones is mano zinuciu, nes viska ka rasau - rasau ka man sake kiti zmones, pats esu tame reikale zalias, todel paprasciausiai noriu gauti informacijos ir pagalbos is tu, kurie turejo arba buvo susidure su sitais automobiliais, pakabom ir varikliais.
Nes serviso darbuotojai, pazistami ir geranoriai zmones nevisada, o dazniausiai niekada tvarkingai neperduoda informacijos butinos ir reikalingos automobilio savininkui, o paprasciausiai sako tai, ka patys isgirdo is kazko, kazkada.

Mersa neprisijungęs   Cituoti