View Single Post
Old 2016-06-21, 13:47   #17414
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 6,970

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Matuzas View Post
As pilnai suprantu kas yra sunkus darbas, kaip sakiau esu dirbes ir prie statybu ir miskuose (uoj patikekit mazai kas istvertu miskuose vasara). Daug kas buvo nepavyke, buvo kartu, kad paluzdavai, noredavai viska mesti, bet nieko.. O dabar nuejau i ta duonine, is kart bobulka pradeda knisti prota ir aisku matai, kad ne tau vienam knisa prota, bet vistiek, toki zmones tai i depresucha gali nuvaryt.

Wzikai visi suprantam, kad tu esi dirbes juoda/balta darba, esi virsininkas 70 procentu salies imoniu, bendrauji su prezidente, turi rysiu Amerikoje, Ukrainoje ir kitose likusiose pasaulio salyse.


Somesword ar kaip ten, darbas jaunimui reikalingas, kad galetu uzsidirbti pinigu automobiliui, kelionems, arba baliams. Turiu pazystamu kurie uzsidirbe per vasara, juos visus isleisdavo Palangoje per savaitgali, kiti nusipirkdavo sioky toki automobili, o man atveju dirbau, kad uzsidirbciau ant automobilio remonto, siokio tokio patobulinomo, deja nesigavo.


Dabar planai jei nerasiu darbo (statybose Jurbarke nera darbo, nes nerenovuoja namu), tai eisiu i KASP dvi savaite kursuose atsedesiu, o poto savaitgaliais pykst pokst.
Viskas yra gerai. Nepanikuok, visiem tas pats, bet tik padirbes juoda darba galesi buti normalus vadovas. Patikek zinau, praejau viska nuo siupelio ir pralaidu, beti nuoteku suliniu valymu (kazin kas istrauktu toki "malonu darba") iki meistro DV, PV. Knisa prota visi ir visiem. Tik kiti su reikalu kiti be. As kiek susiduriau tai tas vadas kuris atejo iskarto i vada ir yra "zasinas" nes nesuprantas kas kaip darosi. O tas kuria yra praejas visa virtuve tai supranta, kad Roma ne per diena pasistate
P.s. Mano nuomone, kam automobilis reikalingas jai neturi pastoviu lesu jo islaikymui. (Nesupyk bet ti mano asmenine nuomone)
Po pirmo kurso isvariau i anglija uzsidirbau galejau nusipirkti masina, bet nepirkau, nes buvau studentas gyvenantis is tevu. O tevai pasake masinos mes tau neislaikysim. Todel tik isidarbines padirbes kelia menesius nusipirkau masina.


Paskutinį kartą redagavo pucenas; 2016-06-21 15:39 val.
pucenas neprisijungęs   Cituoti