View Single Post
Old 2016-06-21, 15:30   #17418
Matuzas
 
Matuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-03
Pranešimai: 425

Matuzas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Matuzas per Skype™


Standartinis

Pucenai pilnai tave suprantu, masina pirkau ne kasdieniui vazinejimui, o pakeliavimui, dabar laukiu teisiu, tiksliau laukiu paskutinio pravaziavimo regitroje, tikslas masina buvo nusipirkti kelionems ir mamos veziojimui, mama pati motyvavo pirkti automobili. Kas del darbo, darbas man cia tik vasarai, nes dar mokinuosi.. Liko antras ir trecias kursas profesineje, o veliau vel studijos universitete neakivaizdziai.

Jei buciau norejas buciau galejas pirkti automobili uz 2-3k euru (buvo tikrai galimybe, tik tai butu zymiai daugiau mama pridejus, ko as nenorejau) , o dabar masina sudare 80 procentu mano sutaupytu pinigu, tik tiek, kad pakliuvau, kaip daugelis zmoniu ant pirmos masinos pirkimo skubejimo ir nusipirkau automobili kuri dar siuo momentu nesu sutvarkes, o jau investavau beveik puse automobilio sumos ir dar tiek pat reikes.

O siaip wzikai man atrodo tu nieko nesupranti, per daug delfi skaitai ir smeizi zmones kurie padirbo savaite, o kaip tu suprasi kur geriau dirbti? Savaite padirbau ir supratau, kad tas darbas ne man, nezadu eiti i darba, kur pilna negatyvumo, niekas ten nepriima nauju zmoniu i savo rata ir darbo valandos yra nesamoningos, per darbo pokalby zadejo 8 valandas darbo, pirma diena tik atejus dirbti gavau 14 valandu darbo, bet galvojau gal cia tik del batonu akciju tokia diena ir uz virsvalandzius sumokes, po poros dienu supratau, kad niekas nemokes uz virsvalandzius, nuejau prie duonu pabandyti, man ten sekesi labai gerai (prie batonu dirbi 6 dienas per savaite, o prie duonu tik 3, bet prie duonu daugiau valandu dirbi), vedeja pasake, kad mane kels prie duonu, atejo ta diena kai reikejo perkelti, sake taves niekas neperkelines (paaiskejo tai, kad ji melavo, kad laukciau tas pora dienu, nes vienas isejas buvo atostogu ir jei butu mane perkelia, jam atostogu nebutu buve) Nesuprantu tokio darbo kur reikia arti 6 dienas per savaite, grysti velai vakare, nusiprausti, pamiegoti ir vel varyti i darba. Suprantu kai dirbi nuo 8 ryto iki kokios 6 vakaro ir savaitgaliai laisvi. Kaip ir sakiau, as esu patyres to sunkaus darbo, dirbu ne pirma vasara ir suprantu, kas tai yra, bet ankstesni darbai buvo normalus, virsininkai nemeluodavo.

Matuzas neprisijungęs   Cituoti