View Single Post
Old 2016-07-24, 12:58   #48355
nova
 
nova's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-25
Pranešimai: 2,317

nova is on a distinguished road



Standartinis



http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...128323376.html

Citata:
S-600 LONG.Buvo pirktas Voketijoi pries 2 metus, per ta laika i masina investota LABAI daug ir pinigu ir meiles.Iskirtine ir pilniausia tu metu komplektacija.VISI TAMSINTI LANGAI!!! (SU UZOLAIDOM PRIEKINIAI IRGI) Navigacija, parctronick, sildomos ir reguliojamos visos sedines (galines irgi) lubos ALKANTARA, oda aptraukta panele ir duru apmusalai.Garsas-akustika BOSE galva Alpine Hi End.Duru pritraukejai, kondecionerius, na vienu zodziu yra VISKAS kas galejo buti 95 metais S klaseja.Visos nuotraukos butent parduodamo Mercedeso daritos skirtingu laiku per paskutinius 2 metus.Visi zankliukai ir sildikai padengti TIKRU AUKSU 999 PRABOS.Katalizatoriai vietoi))) Pries 2 savaites sutvarkita vaziokle, pakeisti 2 priekiniai amortizatoriai kuriu naujo vieneto kaina 860-euru NES- priekine pakaba reguliojasi elekta o galine gidrauline.Tokio varianto TIKRAI nerasit))) Dabar uzdeti juodi R-19 AMG oreginalus ratai.Tepalai pakeisti visur ir tik auksiauses kokybes sintetika!!!! 2015-metais 1 vieta savoi klasei.Labai daug zmoniu pazista si masina ir zino jos istorija.Tai jai norite tureti tikrai iskirtine W140 ekzemplioriu tai nepraleiskit galimibes isigiti ji.Antras toksai patc ar panasus NIEKADA neprivazios salia ir nebus sutiktas Vilniui.Labai prasau jai skambinot tiktai pauzdavineti kvailus klausimus ir issakiti savo nuomone tai ignorokite si skelbima ir taupikite savo bei mano laika.As zimei daugiau zinau apie tas masinas negu jus panoresit man papasakot)))))) Tiktai rimti pasiulimai!!!!! Sudomintu ir keitimo variantas siulikit o ten jau paziuresim.Kas lecia kainos tai pigiau tiktai MOBILE.DE mano kaina jus matot ir jinai tikrai GALUTINE ir nederinama. -Pазговариваю на русском языке
Domina keitimas

nova neprisijungęs   Cituoti