View Single Post
Old 2016-07-27, 19:48   #1383
neratokio
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 39

neratokio is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
Cia naujas lochatronas?
Jei ne tai ismuitinant nustatoma auto verte pagal atskirus katalogus, ne tavo saskaitas. Susimoki importo mokesti kiek ten 10% ir dar ant virsaus 21% pvm. Arba galesi kebabu numeriais vazinetis.

Dar nesupratau kaip fizinis asmuo galejo be mokesciu vokiska auto nusipirkt ir kam ja tyse i turkija?

Is kitos puses nesenai rumunas atskrides us turkijos kur jis ir dirba subarika paprasta pirko. Irgi galvojau stumia, nors man logiskai nepaaiskino kam sirpotrebo skrysti toki atstuma
o jeigu automobilis butu defektuotas ? ta prasme nuardytos kebulo detales, vidaus detales. verte butu mazesne pagal ju skaiciavimus ?
turkijoj kiek girdejau nera pigios masinos, as pats savo mersa pardavineju ir turkas buvo atvykes, pasiule per mazai ir nepardaviau.

neratokio neprisijungęs   Cituoti