View Single Post
Old 2009-10-21, 03:18   #42
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Jonukas tai cia ziaurokai uzstume,ir siaip be reikalo.Nebutu policijos - nebutu ir kas tvarka priziuri,visi lakstytu mieste ant 200,ligonines ir lavonines butu perpildytos uzmustu suspardytu nunuodytu apkramtytu iszagintu ismesinetu ir t.t Asmeniskai pries policija nieko blogo neturiu,toks ju darbas.Keliu policininkai isvis sunu vietoj,visi ju nekencia praktiskai... Nepyragai.O kai ju tokios algos juokingos tai cia ir durniui aisku kad mastantis zmogus dasidurs kazkaip,va todel ir atsirandas tas kysininkavimas ir sedejimas krumuose... As pavyzdziui ju nesmerkiu.Jeigu tu leki kaip nuo bb nutrukes ir tave sustabdo,kas kaltas,tu ar policininkas? Tu.Sustabde? Atsakyk uz savo poelgi.Tavo valia rinktis kaip - ar zmogui i kisene,ar valstybei.Daugeliu atveju naudingiau moketi i kisene.Kodel? Ogi todel kad dazniausiai ta nuobauda tampa kiek lengvesne.Tarkim mane buvo sustabde +60.Skubejau.Pats kaltas,nesiteisinu,kartais lakstau kaip beprotis.Kas man uz tai grese? Netekt teisiu kokiem metukam,ir baudike nemaza.Atsipirkau reisu iki bankomato ir 180lt su kapeikom.Cia pavyzdys kodel labiau apsimoka tartis.Zinau kad busiu pasmerktas teisuoliu ir tu kurie visada laikosi taisykliu.Po to karto kazkaip emiau atsargesnis but,desine koja palengvejo,spusteliu tik ten kur zinau kad saugu ir "galima".Taigi galima sakyti kad ta istorija man buvo pamoka,ir ji tikrai butu buvusi daug skaudesne jei buciau principingas ir "nemokeciau i kisene".Tiesiog toks jau tas gyvenimas,mes daznai nusizengiam normoms,lauzome taisykles,nes po galais - neimanoma gyventi vien laikantis ju....

Nesmerkime policijos,nes ne jie daro pazeidimus,o mes,bukime supratingi,policininkas toks pats zmogus kaip ir mes,jie dirba savo darba ir tiek.Saugaus jums kelio mielieji

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti