.
Citata:
Pradžioje rašė Apple
Pirmą kartą girdžiu apie tokius tepalus. Tau reikia kalbėti ne su galutiniu vartotoju (nes retas kuris renkasi tepalus pats), o su servisais. Nes prekyba galutiniam vartotojui tai 0lio vertės. Reikalų dafiga, rezultato nifiga.
Tepalų rinka perpildyta, atstovu ir pardavėjų pilna  bus labai sunku, jei turi draugų servisuose, gal ir bus kažkas. Arba pasiruošk mokėt atkatus, arba suderink tokią kainą, kad servisai apsišiktų išgirdę 
|
As suprantu Apple kokie procesai turi vykti vykdant pardavimus B2B sektoriuje bei naujo prekes zenklo ivedime i rinka. Man tiesiog idomi nuomone ir tiek 
Jei tepalu gamintojas apsiribotu tik tepalais lengvosioms masinoms jis nelabai galetu vadintis juo.
Pabandyk isivaizduoti kiek kasdienimiam gyvenime vyskta procesu vien tik pramoniniam lygmenyje kurie reikalauja tepimo  Tai yra rimta gamykla, nors ir ne super didelis zaidejas pasaulio maste.
Zmoniu nuomone cia nesudarys net 0,1% realybes, man tiesiog smalsi kolegu nuomone.
|