View Single Post
Old 2009-10-23, 16:10   #59
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Tu vienas taip galvoji,ar turi daugiau bendraminchiu ? Jei taip ,tai ne kokia perspektyva tautos.
Juokauju aishku,bet nereikia taip rimtai imti visko i plauchius,chia visi sako ka galvoja,o ash galvoju,kad tu bishki klysti,arba nesupranti situacijos iki galo.Labai gerbiu tavo ir visu nuomone,bet sutikti su tavo ishvada sunku Pvz.ispanijos policininkas gauna normalu bazini atlyginima,net mazhiau uzh mane uzhsieneti, bet ash ji gerbiu (kaip ir dauguma,normaliu piliechiu),uzh jo darba,uzh palaikoma tvarka ir uzh tai,kad zhinau,kad bet kuriuo paros metu,galiu i juos kreiptis pagalbos,ir jos sulaukti... ir gink dieve,kas nors pabandytu,vidury gatves jam pasiulyti kyshi,arba jis nudetu tave vietoj,arba infarktas ji ishtiktu ) Neseniai,man ishrashe cheki 100€ uzh greiti,tai kol rashe abu pasijuokem,apie mashina pakalbejom,bet nei man orumas leido,pulti ant keliu ir prashyti pasigailejimo,nei jam atejo i galva vaidinti nelaiminga pareiguna.
Viena nakti grizhau ish Barcelonos(1000km.) ir radau kieme du automobilius su pasiklydusiais anglais,kurie nekalbejo ispanishkai ,o ash anglishkai,negalejo rasti viezhbuchio,dave man pakalbeti su savo agentu per telefona,bet jis taipogi negalejo normaliai nuaishkiti.Tada paskambinau i policija,jie ishkart atvazhiavo ir ishlydejo tuos angliukus iki viezhbuchio.Po poros savaichiu tie mentai,patys privazhiavo prie manes,ir labai dekojo,uzh tai,kad jiems padejau (nors nezhinau,ka ash jiems padejau? ) ) Smulkmena,bet maloni.
Ka chia norejau pasakyti? )))) Na kad tikrai,galima ishlikti zhmogumi ir ne uzh pati didzhiausia atlyginima,ir manau lietuvoj situacija,pasikeis tik tda,kai i policija eis dirbti zhmones .kuriems tas darbas patinka,o ne tie kam valgyti truksta.
tas bazinis atlyginimas tai koks? pas mus is minimumo niekaip vienas nepragyvensi. vien uz buta daugiau nei puse algos susimoket reikia. o kur dar zveriskos produktu ir t.t. kainos. gal pas jus tas minimumas pakankamas pragyventi, bet tikrai ne pas mus.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti