View Single Post
Old 2016-11-10, 08:10   #39
neratokio
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 39

neratokio is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
Prikelsiu tema...Baiginejasi kasko ,tuo paciu ir paprastas draudimai. Anksčiau buvau draudesis ERGO pilnai už abu ,metams mokejau 463eur,auto W211 -280cdi-2008m,vairavimo stažas nuo 1989m...Šiemet pasiule penkiu euru nuolaida,ivykiu neturejau....Gal kas žino ka nors labiau sukalbamo??
As asmeniskai IF draudimu patenkintas buvau, pernai metais turejau du mazus ivykius ir dvi vagystes, tai ismokejo viska kaip reikia, draudimas buvo pigiausias is visu variantu, 580e metam. per metus laiko ismokejo 4000-4200e. ismokamos sumos pasiulyma atsiuncia per 3d, jeigu sutinki perveda ta pacia diena, arba veliausiai kita.
pirmos vagystes atveju paskaiciavo 1200e, nepriklausomas apie 2000-2200 paskaiciavo, tai galiausiai sutarem 1900e, antru kartu kai pavoge vel NTG1 bande kaltint kad patys pasivogem, liepe rasytis dokumentus kad nenorim jokiu pinigu, aisku nesutikau, tai vistiek 1400 ismokejo. siaip po pirmos vagystes buvau masina isidejes i autopliusa parduot tai IF ekspertai apsimete pirkejais vaziavo, fotografavosi ir pan, aisku ta suzinojau tik kai ivyko antra vagyste ir tas pats ekspertas atvaziavo. Kalbejau su savo brokeriu tai sake jis nutrauke bendradarbiavima su IF draudimu kadangi daug kas skundesi del tokiu visokiu sekimu bei kaltinimu bandymu pasipelnyti.
Bet kaip bebutu visada viska ismoka greitai.

O va kita masina apdraudziau Lietuvos draudime, pries savaite akropolio aikstelej radau varzta isukta i spynele ir dureles nubrauktas, matyt kazkas sutrukde i bvidu ilyst , dar iki siol jokiu ziniu, draudimas tik pasake jog nezino ar ka mokes nes priklausys nuo to kaip policija visa tai traktavo, jeigu kaip vandalizma tuomet mokes, jeigu kaip bandyma pavogti automobili tuomet ne. ir siaip sake jeigu noresiu pinigu gali uztrukt virs menesio, nors ten realiai max 200e bus atmetus francize.

mano patarimas butu bandyt IF draudima.

neratokio neprisijungęs   Cituoti