Tema: Poliravimas
View Single Post
Old 2016-12-02, 08:52   #561
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,307

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Pavidolis View Post
Rekomenduot dydį prašiau Užsakiau jau 15mm, kaip greit nupoliruosiu su 15mm ar 21mm tikriausiai minučių klausimas, kadangi padaryt kuo greičiau nėra prioritetas, tai lėmė mano pasirinkimą.

O šiaip mano vokiečiai sakė testavo mašinėles ir rado panašios kokybės į rupes, tik geresnė kaina. O mum sakė dar geresnę kainą suderins, tai tik į naudą. Ir modelis kažkoks naujas, kad internete neradau net. Esu tikras, kad kai į metus kokį 10 kartų ją naudosiu, tai laikys ne prasčiau.
Vieninteliai kas lygiuojasi arba net nurungia kokybe yra FLEX XFE 7-15, o toliau visos kitos ShineMaster, Krauss ir t.t ir panasiai uztenka i rankas paimti, kad suprastum koks sudas, jau nekalbu apie tokius backing ,,pleitus,, ir t.t

Jeigu tai bus tavo pagrindine masinele tuomet 15mm geras pasirinkimas, ne del to, kad ji ,,universalesne,, (mazesnis backing'as) o delto, kad su didele orbita (21mm) ant minksto, lipnaus, neoriganalaus lako sunku finishint be marringo ar da hologramu.

Kas liecia pati krauss - tai vienas didelis sudas, kolegai nukepe per 4-5ta karta, dumai pasipyle, o kai reikejo garantinio susieskot tai Kaunieciai (AutoMes.lt) tik rankom skesciojo.

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti