View Single Post
Old 2017-05-22, 19:17   #732
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,005

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė paulius123 View Post
Baisia persiprašau už klausimą. Noriu varyt auto į servisą, kad nuimtų hidrobloką, išimtų plokštę ir atduotų ją man, daviklių pakeitimui. Tuo pačiu reikia keisti ATF. Užsiminiau, kad noriu Fuchs Titan 4134 ir likau nesuprastas, tipo kažkos š... noname tepalas, greičiausiai už tokią kainą (ala 6-7eur 1L visokiose interneto pardavyklose) bus visiška 'padielka" pardavinėjama Vileikos kioskuose. Susierzines vaikštau visą dieną, skysti šitą rekomenduoja ir čia forume, ir vokiečiai pila. Gal kas vis dėlto žino konkrečią patikimą vietą šio tepalo pirkimui? Kad nebūtų "padielka", nes tas servisas pareiškė, kad tokio nepirks (jis man patogus, nes vienintelis sutiko "pamarinuot" automobilįkol bus remontuojama plokštė). Ir kitas dalykas, kuris man užkliuvo, kad tipo iš hidrotransformatoriaus tepalo išleist neįmanoma ir nebūtina, norint pakeist visą, reikia išleist kiek išsileidžia, tada užpilt, tada užvest, suprask, kad senas su nauju susimaišytų ir vėl išleidus užpilt šviežio. Jaučiu nelabai tiksli procedūra, nors apie kiekio matavimą esant rodos 40 laipsniu skysčio temperatūrai lyg ir žino.
P.S. jie tuos atf keičia, pats mačiau w211, gl ir pan.
Bent pas mane yra varžtas puslej,pas tave irgi turetu buti....
Fuchs4134 yra mb aprobuotas,tad nematau nieko blogo ,dextron tikrai blogiau....(nebandei pasiskambinti Giedriui?,ar jau nedirba su tepalas?)skysčio lygis matuojamas prie 45 laipsniu,beje užpylimas vyksta trim etapais.....pasiskaitinek,ir tubej pasižiurek.

amerika neprisijungęs   Cituoti