View Single Post
Old 2017-07-26, 15:03   #2538
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Na ka. Apple tiek isgyre kia, tai su bendradarbiu uzsiregistravom i test draiva. Zodziu palauzem mes ta kia nuo ryto iki dabar. Ispudziai... neisivaizduoju ka apple joje pamate ir pajuto. Turejom dyzelini modeli trauka pusetina. Viskas manau tas pats kaip pas apple tik dyzelis. Garso izoliacija kaip pas koki caddy (tikiu benzas tyliau "kabinoi") bet visumoi negaliu sakyti l, kad sudas, bet kaip gerbemas sio forumo dalyvis isgyre tikrai toli grazu iki to (musu nuomone) as nepirkciau nei uz ka. gale vietos nera visai jai sedi prieky normaliai mano ugis 185 kolegos 190 tai uz jo visai nieko vietos. Uz manes dar dar... bet vaikas su kedute jau spardys sedyne... tiguana nauja isbandem dar nesenei man labiau patiko ( bet cia kiekvienam savo) man ko labai truksta kijoi ir kas patiko tiguanoi tai LSD "spidometras" o kijoi tai tikrai galetu būti toks dalykas.
Mano ugis 175 ir už manes vietos pakankamai aš mašnia pirkau ne valančiūnų vežiojimui o savo poreikiams Tiguan nebloga, bet kaina jos yra 30-35% didesnė, bet ji man atkrito dėl per trumpos bagažinės.

Kad garso izoliacija neprilygsta MB tai iškart pasakiau. Žodžiu, man giliai dzin ką kiti galvoja, aš džiaugiuosi, kad ir man ir žmonai patinka, o visų kitų neigiamos nuomonės yra jų pačių asmeninės problemos.

Jei pucenas rasi geresnį naują automobilį už 30k EUR (identiškos komplektacijos) statau bonke šampano

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti