View Single Post
Old 2017-11-04, 23:57   #6
razed
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-10-24
Pranešimai: 105

razed is on a distinguished road



Standartinis

Nuo pat android atsiradimo iki šiu metu pavasario buvau ištikimas tik androidams, tiesa pagrinde HTC flagmenai pas mane buvo, turejau keleta nukripimu, vienas didžiausiu buvo samsung s5, labai džiaugiuosi, kad po menesio naudojimo išsipute jo bateria ir atgavau sumoketus pinigus, nes nuo to prakeikto lago pats bučiau i siena paleides . Tačiau šį pavasari sudaužiau savo htc one m9 reikejo imt kažka naujo, pramaigiau visus to laiko flagmenus ir supratau, kad nebenoriu android, po tiek ilgo naudojimo tiesiog nebenorejau daugiau žiuret i juos Nors ir neigiamai žiurejau i apple produkcija ir ju politika, tačiau surizikavau ir pasiemiau iPhone 7. Tikrai nei vieno neigiamo žodžio negliu pasakyti, labai nustebino softas, kuris veikia nepriekaištingai, kamera ir visa kita veikia taip kaip ir turi veikti telefone kuri naudoji kiekviena diena. Dabar va išejo iOS 11, truputi su baime žiurejau i ta update, nes su androidu (ipač su samsungais) kai išeina koks rimtesnis update telefona galima mest i pelke... Nebereikalo samsungas po metu, telefonui išleidžia update pavadinimu: Laikas nusipirkti nauja telefona. Tiesa pasakius po iOS 11 mano iphonas buvo pradejas lečiau veikti ir bateria trumpiau laike, tačiau po iOS 11.1 viskas išsitaise i teigiama puse, ir telefonas veikia dar geriau negu kai ji tik isigijau prieš puse metu Dabar bateria tempia dvi dienas drasiai Kol kas esu patenkintas, ir keisti i kita nematau prasmes. Jei dabar rinkčiaus telefona, labai stipriai pamastyčiau apie xiaomi telefonus. Draugas turi xiaomi mi6, Tai veikia ne ka blogiau negu apple iOS, telefonas, kad ir pilnai kinietis, tačiau turi tikrai superine surinkimo kokybe. Gal dar pamastyciau apie huawei mate 10 pro, kuris ant dienu turetu išeiti, o tie visi šudsamsungai ir LG tegul eina toliau dulkiu siurblius gaminti

razed neprisijungęs   Cituoti