View Single Post
Old 2017-11-24, 07:31   #2
iDracus
 
iDracus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-01-18
Gyvenamoji Vieta: Rokiškis
Pranešimai: 493

iDracus is on a distinguished road



Standartinis

Su visa pagarba ar tokį automobilį pirkai neapasižiūrėjęs ar tiesiog užsimerkei į tokius gedimus ir vis tiek pirkai?

Jeigu užsimerkei ir pirkai, kad PIGIAU, tai dabar teks plačiai atsimerkti ir plačiai atverti piniginę
O jeigu rimtai. Savartyne perki detales ir keiti.
Kas liečia elektrines sėdynes, varyk pas elektriką ir nesiparink.


Citata:
Pradžioje rašė Excino View Post
Sveiki,esu naujokas šiame forume, bet kiek ieškojau neradau atsakymo į man iškilusias problemas. Žodžiu taip.
Pirmas dalykas, neveikia priekinių sėdynių atlošo reguliatoriai, tiksėjimą girdžiu bet veiksmo jokio. Ką reiktų daryt?
Antra. Centrinėj panelėj viršuj kur yra garsiakalbis jis užsidengia kartu su ventiliatoriaus angomis tokia plastmase trikampe, man ji sulūžus ir nesilaiko, tad ar galima kur gaut būtent tą detalę neperkant visos paneles atskirai?
Trečia. Gale esančios viena iš angų irgi išlūžus, na tiksliau sparnelių kelių nėra, ar eitų ten kažkaip lengviau pasikeist?
Ketvirta. Kai rakinj dureles labai vairuotojo pusėj šokinėja užrakinimo mechanizmas ir nevisada užsirakina normaliai.
Penkta. Stoglangis stringa, atsidaro iš keliolikos paspaudimų, ką reiktų daryt?
Šešta. Neatšoka posukių svirtis į pradinę padėtį, internete ieškojau detalės bet nelabai radau, įdomj kiek maždaug kainuotų ir ar sunkus įdėjimas.
Ir bene svarbiausia problema , tik pradėjus judėt ir besukant paskutinį ratą su vairų toks jausmas, kad vairas kažkaip lyg trintūsi į kažką,tai vyksta sukant tiek į vieną tiek į kitą pusę. Kas galėtų būt?

Ačiū iš anksto

iDracus neprisijungęs   Cituoti