Tema: iPod jungtis
View Single Post
Old 2018-02-12, 17:36   #1
Mintis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-10-10
Pranešimai: 98

Mintis is on a distinguished road



Standartinis iPod jungtis

Sveiki, w211 2006metu su ngt1 sistema. Norejau pasijunkti aux, ikišau laida, tačiau visiška tyla, niekas nieko negroja, nors per ngt ir pasirenku aux funkcija (praeitam w211 aux veikia kuo puikiausiai). Geriau pasiknisus po daiktadeže radau sena (plačia) iPod jungti, į ja sueina du laidai, viskas atrodo labai tvarkinga kaip iš gamyklos. Pagal vin koda, ka aš pats per google galiu pažiuret tokio navaroto iš gamyklos pas mane nebuvo.
Klausimas toks, ar gali buti, kad jei yra ši iPod jungtis man neveiks AUX? Nes kiek teko žiuret retrofita tai bene taip ir turi buti Ir kaip veikia ta ipod jungtis ? Ar neturetu but kažkoks tai atskiras pasirinkimas NTG, kad pajunktas ipod pvz, ar prijungus ta ipod'a jungčiau aux režima ir turetu veikti. Ir kaip ten prijungus ta ipod, ar jis gauna maitinima ar ne? Kiek ieškojau info, nelabai daug ka ir radau apie toki "navarota", kad toks retrofitas buvo tai skaičiau, bet ardyt žiuret ar jis orginalus, dar nekilo ranka, tačiau visas laidas labai tvarkingai įvestas.Įdomu ar verta ka su juo daryti ar ne, nes jei tas ipod ir kraunasi tuo pačiu tai paimčiau koki sena iš skelbimu ir problemos pasibaigtu

Mintis neprisijungęs   Cituoti