View Single Post
Old 2018-07-05, 19:19   #57217
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
O kas daugiau gali but kaltas? Aišku pats. Iš manęs koki kirgizai internetu pirktu,gal ir aš su pabirusia dėžė rašyčiau run and drive.
Nežinau kaip kitur,bet čia kur aš perku,pries pakliudamas i aukciona automobilis yra testuojamas,tai nėra katė maise.
na jo čia tai pratestuotas ties kiekvienu punktu "nieko konkretaus nerasta"

jamant mušta su rida iki 50k km(o kitokiu ir neapsimoka vežt) niekada nebusiapgautas,na nebent dėl daužimo, atseit surinktom skardom.

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
na per pusdieni pakeistm su salyga ,kad visus irankius turetum,turetum nušlifuota ir perrinkta galva su reiberiuotais ir pritrintais vožtuvu lizdais, tarpines visas ir dar kad visi varžta atsisuktu.... kaina visko -darbas +medžiagos apie600. Jei paprasšiausiai nukelt galva ir pakeist tarpine ir tai už 100 nelabai kas darys,juolabiau ,garantija tik iki tol kol varikli užkursi
o ko ta galva slifuot? ar tipo jei tarpine kiaura, tai butinai galva bus kreiva,sleiva?
Kiek esu remontavęs, max 20proc mašinų buvę su kreivom galvom(tikrini kai nukeli pas specus)

Nežinau aš tų įkainių aišku tikslių, bet pvz dežę nukelinėja ir sankabą(smagratį) keičia man už 80eu, jei su traversu apie 100eu. smagratis pats restauruotas su garantija 190eu.
Turbina va dabar užsiprašė 100eu nuimt/pastatyt, bet čia svetimas meistras, tai pasakiau kad tikrai daug(wv passat 2,0tdi 103kw).
Mersui purkštuką ištraukt/įkišt, jei dangtelio nereik nuimtet tai 15eu ima. ir pan kainos.

O dabar nesenai 3,0d 160kw velenas suluzes buvo, tai išėmė motorą pilnai, pakeitę veleną(kainavo berods 60e devetas) tai už motoro išėmimą+velno pakeitimą, ir šiaip visą išardymą, nes nežinojom kas per bėda)nesivedė) paėmė 350eu. Tai už ką ten už tarpinę 600e molkėt?

__________________
Paskolos geriausiomis sąlygomis įkeičiant automobilį.

Paskutinį kartą redagavo Darius; 2018-07-07 11:47 val.
rafis neprisijungęs   Cituoti