View Single Post
Old 2018-07-05, 19:41   #57218
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,004

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
o ko ta galva slifuot? ar tipo jei tarpine kiaura, tai butinai galva bus kreiva,sleiva?
Kiek esu remontavęs, max 20proc mašinų buvę su kreivom galvom(tikrini kai nukeli pas specus)

Nežinau aš tų įkainių aišku tikslių, bet pvz dežę nukelinėja ir sankabą(smagratį) keičia man už 80eu, jei su traversu apie 100eu. smagratis pats restauruotas su garantija 190eu.
Turbina va dabar užsiprašė 100eu nuimt/pastatyt, bet čia svetimas meistras, tai pasakiau kad tikrai daug(wv passat 2,0tdi 103kw).
Mersui purkštuką ištraukt/įkišt, jei dangtelio nereik nuimtet tai 15eu ima. ir pan kainos.

O dabar nesenai 3,0d 160kw velenas suluzes buvo, tai išėmė motorą pilnai, pakeitę veleną(kainavo berods 60e devetas) tai už motoro išėmimą+velno pakeitimą, ir šiaip visą išardymą, nes nežinojom kas per bėda)nesivedė) paėmė 350eu. Tai už ką ten už tarpinę 600e molkėt?
na tada tokie ten ir specai pas tave,...suprantu kad galima pigoiau ieškot,bet kad kažkas už dyka dirbtu.... meistras su keltuvu ir irankiais jei per diena 200neuždirba tai jau pasityčiojimas,nes jam ir irankius reikia atnaujint ir darbo vieta išlaikyt ir dar kažkokius mokesčius sumoket,o galva šlifuot praktiškai kiekvienp nukelimo metu reikia ,nes kodel gi ta tarpine pradega ? čia pamastymui...
pvzV6 variklio keitimas ,perdedant visa periferija,bent pas mus nuo 800 prasidedair i viršu...

amerika neprisijungęs   Cituoti