View Single Post
Old 2009-11-29, 22:23   #12
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,375

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė cabrys View Post
nuspresta - nieko neklijuojam

Sumaniau atnaujinti garsa savo mersiuke, tai dabar visus uzknisiu savo zaliais klausimais
Taigi pradedu:
1. Skelbimuose apie komponentus raso 16-ukas, 13-ukas. Ar cia ju ismatavimai kaip ir subo kazkokiais coliais ar jau normaliais centimetrais?
2. Ka manot apie MB Quart komponentus (siam forume seniau jau buvo apie juos diskutuota, taciau issamios isvados apie juos negavau), beto stebuklingu ju neieskau, nes suma skiriama tik 800Lt dviejom porom komponentu i priek. dureles.
3. Reikalingi 2 stiprintuvai: vienas dviem subams, ir kitas dviejom porom komponentu. Internete nusiziurejau "SoundStream" (http://auto.plius.lt/skelbimas/autop...kita/id-133591) ka apie juos manot? Internete graziai apie juos raso tie kurie nera girdeje

Aciu uz info
jei reiks MBquart pas mane yra



Citata:
Pradžioje rašė cabrys View Post
toks is manes tas specas aparaturoj. Tiesiog paskaiciau kad stipriakas prie 4omu laiko 240W nominaliu, o mano subas pasiekia 250 RMS'u prie 4omu. Tai taip gaunas kad vienas stipras vos ne persilpnas vienam subui Jei klystu - pataisom
buvo pas mane du stiprintuvai rockford,vienas 2kaanlu kitas 4 tai bosus su tempdavao gerai tas 2 kanalu ,o kitas ant komponentu buvo

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок

Paskutinį kartą redagavo yamato; 2009-11-30 18:51 val.
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti