View Single Post
Old 2019-05-24, 19:37   #26874
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,160

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Maladiec gerbiu uz tai, tikiuos ir tu supranti (zinau kad suprantu) jok tave per “danti” traukiu man tai lbiausiai patinka, tie lietuviai emigrantai daug draugu turiu tokiu, kad oi ble ble kaip uzkniso tas visas emigrantu gyvenimas ir tt. Sakau tai dv nemalkit sudo vaziuokit i lietuva ir dirbkit cia. Ne geriau dejuoti ir verkti anglijoi ar norgei, negu cia dirbti ir buti tarp savu
tokiu bent 60-70% mano pazystamu, is ju 50% sako viskas reikia varyt i Lietuva nes jau ir ten galima uzdirbti ir taip jau antrus metus is eiles D o tas tarp savu irgi toks salyginis, skraidyti is Norges tikrai nera brangu, kad negaletum bent 6-8 kartus per metus parskristi. Manau panasiai savo senolius ir Lietuvoje aplanko ju vaikai jei gyvena uz 200km. Tad net budamas uz poros tuks. kilometru visada gali atrasti savaitgali grizimui.

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
niekad taip nesakiau, mane tik užknisa visi tie verkimai, kaip viskas blogai, kaip mažai uždirbu ir t.t. negaliu, net būt tarp tokių žmonių
Teisingai. Turetum emigruoti i negyvenama sala nes "TOKIU" tautieciu pilna tiek Lietuvoje tiek uzsienyje.

masterkame neprisijungęs   Cituoti