View Single Post
Old 2010-04-15, 20:54   #18
PANTERA888
 
PANTERA888's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-06-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,777

PANTERA888 is on a distinguished road

Send a message via Yahoo to PANTERA888 Nusiųsti žinutę PANTERA888 per Skype™


Standartinis

Visas veiksmas vyko vasara,tai iki ziemos bandziau susirinkti kebulo dalis kad galeciau vazineti.Surinkau




surinkau sutvarkaiu dokumentus(draudimas,technikine).

foto matysite kaip skiresi mashinos spalvos nes kaip supratot surinkau nuo kitu mashinu.
P.S. kai surinkau ishlekiau pasivazyneti tiesa buvo kapotas melynas e klases tik nebuvo fiksatoriaus,tai buvau ji surishes su virve kad neatsidarytu.
isibegejau iki 110km/h ir virve truko kapotas uzsilenke(nebetaisiau jo),pirkau kita yaip pat e klases.praejus sawaitei po dokumnetu sutvarkymu,akropolio sankryzoj BMW iskrido tiesei i mane.keleivio durys sulankstytos nepataisomai, listva subraizyta,galinis bamperis galinis sparnas subraizyti.(mergaite shoke,kaip ant akiu mato kai linksta detales i salono vidu) ash visas nervuotas begu neziuredamas i savo MB tiesei prie BMW vairuotojo,gerai kad BMW wairuotojas buvo supratingas ir nespejus man prieiti spejo atsiprashyti ir pasakyti kad jis kaltas(atsileidau).
Atshilo oras uzsidejau vasarinius batus su neblogais raishteliais











na dabartinis rezultatas.nerashau jau kiek ishleidau ir kiek ir ka tvarkiau servisuose...
tolimesni darbai susitvarkyti liuka ir varyt i dazykla,keisti priekini stikla nes yra skilimas per visa stikla,na ir dar daug smulkmenu....

__________________

Paskutinį kartą redagavo PANTERA888; 2010-04-15 22:09 val.
PANTERA888 neprisijungęs   Cituoti