View Single Post
Old 2010-04-30, 20:49   #78
PANTERA888
 
PANTERA888's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-06-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,777

PANTERA888 is on a distinguished road

Send a message via Yahoo to PANTERA888 Nusiųsti žinutę PANTERA888 per Skype™


Standartinis

na o pas mane tai istoriju labai jau daug du kartus netekes teisu viena karta 3 metams kita 2menesiams,esu ir uz 20 lt atsimazines ir kai pinigu neturejau mentas pats sako maciau magas pioneer tai maga teko atiduot,o dazniausei tai po 4-5 tukst.baudos gaudavau kad vazyneju be teisiu(atimtos)
na papasaakosiu savo tokia istorija vaziavau gal priesh 3 metus vilnius nuo justinishkiu link zujunu visishkai girtas su visishkai girtu draugeliu ir visisshkai girta lahudra ,
sustojom per vidury kelio pamizt visi o kad mentus pravaziavom nepastebejom tik pamyzom su draugeliu atvaro mentai mane i mashina ir kalbam(derames) nu parina mane aishku kad bauda ir t.t. sakau va turiu telefona gera ish uzsienio samsunga su dviem kamerom pasirashe ir tuo metu lahudra isheina ish mashinos ir priesh mentus nusiima kelnes ir pradeda myzt mentai shoke sako kas cia per sakau lahudra pazvengem ir paleido... vazynejom taip dar 4 h gerem toliau.po 4 h jau nakti justinishkese stabdo mane vel ishlipu ishkarto einu pas juos i mashina ziuriu tie patys sako tai juk sakiai kad namo vaziuojat nu sakau va dabar jau vaziuojam nu sako gerai duok tos lahudros numeri ir vaziuokit

__________________
PANTERA888 neprisijungęs   Cituoti