Citata:
Pradžioje rašė Sekamas
Pagrysk jei gali, kodel motoras nieko vertas? Beje,jei nesi tokio turejas,tada geriau nieko nesakyk.Ir, dekui uz kritika, kazkas gi turi sukritikuot 
|
Visų pirma jei kiekvienas komentuotų tik tai, ką turėjęs tai čia forumo tikriausiai koks ketvirtadalis liktų.
Visų antra, dyzelinis motoras, nenaujas, neišsiskiriantis savo charakteristikomis. Kas iš to išeis, kad W201 kėbule bus toks motoras. Čia ale stilius ir sąnaudos geros. Jokio stiliaus čia nėra, tas pats kas į bulką idėčiau kokį 2.5TDI iš A6. Dar kažkur minėjai, kad W201 paskelbtas youngtimeriu. BET, kaip suprantu, toks projektas riedės LT keliais, tai jo vertė tikrai neišaugs, vokiečiai net nežiūrės iš tokių šalių automobilių, nebent būtų visa serviso istorija, bet kai jau bus įgrūstas 2.9 bus paprastas darbinis arklys, kuris tarnaus kelis metus, kol techninė apžiūra taps nepraeinama nelegaliai.
Visų trečia dėl kritikos, tai nepyk, "no hard feelings", tiesiog tavo pinigai, tu sprendi, kaip juos leisti. Galbūt jaunas žmogus esi, turi savo svajones, bet darbinis arklys yra darbinis arklys, o seniena yra seniena, neverta to darbo ir pinigų. Nebepribursi jau čia nieko.
|