View Single Post
Old 2010-09-04, 17:18   #878
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė deimantaz View Post
Sveikas norejau paklausti ar turi kaires puses w123 sonini veidrodeli pati stiklini veidrodeli? Nes mano prasitrynes kzkaip Pas mane lyg zalsvai melynas yra ir ardziau visa veidrody tai jis yra tik priklijuotas tas stiklas. Dar reiktu spyneles nesvarbu ar vairuotojo ar keleivio puses na tiksliau serdeles. O gal kartais turi 123 coupe kaires puses duru stikla? Na siam kartui tiek
Sveikas, šiokį tokį veidrodį radau, spynelė bus, vat stiklo tai neturiu

Citata:
Pradžioje rašė AurimasM View Post
Sveikas. Reiktu keletos daliu c124. Gerai butu suzinot ar turi ir kokios ju kainos.Reikia:
Spidometro viso arba tik dalies, kur greitis (max 260km\h),
Tempimo kilpos uzdengimo groteliu i priekini buferi,
Radijatoriaus nuo 2.3 motoro automato,
Komplekto kad perdaryt galinius langus is mechaniniu i elektrinius (Mygtukai,medis,varikliukai,laidai)
Plasmasiuko apie dirzo padavika keleivio puses.
Labas, spidometras gal ir bus (tiksliai nepamenu ar europinių tokių likę)), kilpos uždengimą reikia naują susirast, bus greičiau ir patogiau Radiatoriaus greičiausiai nebus, langų komplekto pilno nebus, bet gal kažką rasiu. Plastmasiukas paie diržą irgi nedaug kainuoja naujas.

Citata:
Pradžioje rašė Zencik View Post
La, norejau suzinoti kiek kainuotu nuo 202 priekines pakabos ta tokia ilga trauke ar kaip ji ten vadinasi.
Labas, iki 100Lt, su sąlyga, kad bus

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti