View Single Post
Old 2016-01-09, 21:48   #64
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mercedinis View Post
pas mane vienas pazistamas sneka panasiai, dziausiasi kad i masina pinigu neikisa nei cento, pries savaite paprasciau kad nuvestu mane iki mb dealiorio atsijimti mano kibiriuko, zodziu per du metus neikiso nei cento, masina ant laisvu purtosi, galiniai stabdziai turbut jau nezino kaip atrodo kalades nes girdisi kaip i metala remiasi, priekije kazkas bilda itariu guolis... ir jis ant dienu pardave masina sakidamas viskas gerai joje.

poto zmogelis nusiperka tokia masina ir keikiasi kad pvz 211 su air matic vaziuokle luzda, sudas, brangu, viskas remiasi i savininkus kurie buvo pries tai ir kaip jie ziurejo i savo masina.

tad tikrai nemanau protinga sakit kad pvz sbc ar koks air matic yra tragedija, jeigu masina buvo priziurima ji vaziuos ir ne 100k be problemu.
tai aisku nuo savininko viskas priklauso. bet isivaizduok kiek kainuos 300 tukst pravaziaves s211 320cdi visada aptarnautas tik mb centre ir viska remontaves tik mb centre, iskaitant amortikus ir kt smulkmenas.. manau 04m toks mersas kainuos 7000euru. Ar yra zmoniu lietuvoj kas tiek mokes? as pvz merso centre nieko nesu remontaves, nes man tai yra per brangu ir nelogiska. bet turiu draugu kurie turi paprastus mersiukus 02-04m ir remontuoja tik silberyje tik va nesenai vienas norejo parduot ta mersa, suzinojo kad jis kainos isvis neturi, nes lietuvis perka geriau pigiau,nei rimtai aptarnauta. taigi irgi nuleido rankas.
moralas, remontuoti masinas reikia gerai, jei nori kad vaziuotu, o jei gaila ant remonto ir gaila pirkti siek tiek brangiau nei rinkos kaina, geriau gal zemesne klase ir pigesni gamintoja ir geresius metus

rafis neprisijungęs   Cituoti