View Single Post
Old 2012-01-30, 21:05   #19
v-220
 
v-220's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,439

v-220 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MBLORINSER View Post
buvau nugazaves pasiziuret ta raudonuka. llenkas nepasake kad rudziu kratinys sake tipo mano samohodas perfect, pasirodo nuvarau ir prasidejo tas vakar sugedo tas uzvakar nukrito.... sostas priekinis sudiles. greicio nerodo ir kilometrazo, visa apace ir arkos vien rudys bagazines dangtis tik be rudzio matomai dazytas net nesigilinau. bet neskaitant visu situ trukumu man vistiek jis patiko komplektacija gera atsveitus salona butu labai grazus. isore permalevojus but isvis ciki. na betkokiu atveju nevertas tu pinigu kuriu jis nori max 2500 euru. o jis uzsiplese as duodu savo pasata 2001m 1,9 tdi ir dar jam primoku 2000 europietisku na sedau ir namo. zodziu tesiu paieskas. labai ju mazai su sostais cia yra dar dairausi ir ML 270 cdi. bet man v-class man kaskaip labiau limpa.
Nu ko ir reikejo tiketis.Rudis, rudis.
Čia ju silpna vieta.Aš savo taipat dažiau, bet prieš tai praejau visus duru apacias, arkes, bagazines numerio skyles su smeliasrove, tai padejo.Tik kaikur pasirode pakelimai, bet jau 2 metai praejo.
Komplektacija gera, spidometro nerodymas, antra liga.Defecitas spidometru.O klima veikia?Dažnas dalykas neveikia centrinis arba langai elektra, nulužta žgutas laidu tarp duru, dažniausiau vairuotojo puseje.
2 duris iš šonu didelis pliusas kaip ir minusas, daugiau kur rudyt.
Sekmes.Kaina tai užlaužta.

__________________
V-220 2002 2,2 CDI
v-220 neprisijungęs   Cituoti