View Single Post
Old 2021-10-18, 10:52   #114
Packe
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-10-23
Pranešimai: 11

Packe is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki,

nekuriau naujos temos, bet konkreciu komentaru, man rupimu klausimu neaptikau. Jei tokia tema buvo pakurta, Prasau pasidalinti.

Ziurausi cls w218 / x218, biudzetas +/- 14-17k.

Teko pratestuoti tiek 3.5cdi tiek 250cdi.

3.5cdi tikrai turi astrumo, pojutis geras, tylus, bet masina perku ne lakstymui, o daily vazinejimui. Man patinka jo sportiska estetika, surinkimo kokybe, asmeniskai ir 2.5 traukos uztenka, jis triuksmingesnis, bet diskonforto didelio nesukelia, mieste jis vangesnis nei 3,5 bet tikrai miesto judejimui man jo pakaktu, juolab pagrinde automobilis bus eksplotuojamas mieste, ant gero kelio taip pat lengvai skrieja 140-160km/h, daugiau man ir nereikia. Miesto salygom, del pridetu radaru trilitrio potencialio isnaudoti nelabai bus kur. Uz miesto taip pat radaru daugeja, tad keliu sek geresnis pagreitejimas, man dideles itakos nesudaro. Idomu isgirsti savinimku nuomones. tech. eksplatacines islaidos, kuro sanaudas tiek su vienu ir su kitu variklio tipu.

Kuro neskaiciuoju, didesniem remonto islaidom nusiteikes, bet manau tepalu,filtru, bei tam tikru mazgu keitimo kastai turetu skirtis, idomu kiek. Tad jai poreikio didelio nera tam 3,5 cdi ar tikrai labai prasausiu su 2,5 pasirinkimu.

Dar gal idomu butu isgirsti nuomones del nuvertejimo vienu ar kitu variklio tipu.

Packe neprisijungęs   Cituoti