View Single Post
Old 2019-11-09, 14:19   #60127
Indr
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2019-10-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1

Indr is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
Ne nu as supratau jog norejai pasigirti aisku ne taip subtiliai kaip #speedytuesday bet net Simaso buna juodos dienos. Ir zinoma tu pas mus jug nevidutinybe tu antras po John Bonham'o tik istorija dar taves nespejo ivertinti. Nu bent kaimo lygio mamos apdovanojima turi Jusu solistas nes nu bukim bedni bet teisingi grupej be bugno dauzymo mazai ka sprendi nu nebent kokia pica po koncerto issirinkti ir kaip pakrauti busa aparaturos. Nu bet nieko kadanors kraus uz tave kai grosi Londes arenose. Arba negrosi nes nu kaip zinia ne bugninkas yra grupes branduolys. O tas retro stiliukas primena man mano pusbroli. Tiesa jis gime tevams kuriems virs 40 buvo tuo metu tai ji jau automatiskai uzprogramavo buti kitokiu, o tu negali paleisti savo stiliuko "meninio". O siaip tu ypatingas, beveik kaip plintusas kuri vakar uzkaliau. Galit baninti mane jei reikia, bet galbut galima pasakyti klaunui jog jis toks.

Ir galu gale paaiskink kur blin radai bendruma tarp slykstaus masinos salono/slykscios mergos viduje ir mano galimybiu ar savybiu.

Ai nu ir dar netiesiogiai pavadinai mano zmona slykscia ir neturincia skonio.
klounui neverta aiskinti, nes jis kai ta "tustute skarbonke" nesupras

Indr neprisijungęs   Cituoti