View Single Post
Old 2010-09-04, 17:34   #28
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė SE500 View Post
Sutinku, kažkada Ascona Opelį su kieta sankaba turėjau , tai kol namo grįždavau per kamsčius, išlipdavau kaip medinis. Bet dėl mechaninės ar automato, tai priklauso nuo to, kur dažniausiai bus važinėjama. Tai be to ir skonio reikalas. Anksčiau važinėjau su mechaninėm, dabar turu du automatus A6 ir MB SE500, bet jei kalbant konkrečiai apie tą modelį, apie kurį čia užvedžiau temą, tai ar W210 sankaba turi kokių problemų, ar dažnai ją reikia keisti? (klausimas gal nerimtas, jei daugiau važinėta mieste, greičiau sudils). Surinkus google "W210 sankabos problemos" tik vieną skundą radau kitame forume, tai gal nėra problematiška ta sankaba?
Pati sankaba nėra problematiška, bet visgi pastoviai važinėjant mieste ji dyla sparčiau nei norėtum Be to, E270 CDI turi nemažai NM, kas sankabos gyvenimo irgi neilgina Nepamiršk, kad su sankaba dar eina ir cilindriukai, kurie mėgsta susdilt ir leist lauk skystį, patys cilindriukai nebrangūs, bet pakeitimas nėra lengvas Kažkodėl aš asmeniškai esu pardavęs daugiau mechaninių dėžių nei automatų Gal čia man taip pasitaikė, bet statistika tokia
Mano kuklia nuomone, mieste automatas nepakeičiamas, tenka pabūvoti didesniam mieste (Vilniuje, Kaune) tai jei važuojiu su mechanine dėže, tai kankyne kažkokia, vat su automatu ramu O aptarnavimas tikrai nėra jau labai pigus tos mechaninės dėžės, nes sankabos komplektas tikrai nemažai kainuoja, tepalus joje irgi keisti reikia Taip, kad pinigų atžvilgiu panašumų tarp jų daug Bet čia tik mano nuomonė

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti