View Single Post
Old 2014-10-25, 22:45   #96
Vilks
 
Vilks's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-12-07
Pranešimai: 122

Vilks is on a distinguished road



Standartinis

Laba vakara. Jau senokai čia besilankiau, o ir tema jau pabėgusi velniai žino kur... Bet grįžkime prie esmės, po didelių vargų su magę, buvo nuspresta grąžinti originalią.



Laikas ėjo, kilometrai sukosi greičiau nei norėtasi, bet automobilis tarnavo ir tarnauja iki šiol. Tačiau aš, nebūčiau aš, jei neprisimastyčiau visokių nesąmonių... Vieną niurų vasaros rytą/dieną užsimaniau nusipoliruoti lempas... Na, procesas nebuvo smagus, bet rezultatais esu patenkintas.




Pradėjau žaidimus su varikliu, paieškos kur ir kodėl sunkiasi tepalas. Purkštukų šaibikių pradeginėjimas (užsi***, kol tai baigėsi, nes pradeginėjo tai vienas, tai kitas...)

Kas atlikta tą kart: Pakeista vožtuvų dangtelio tarpinė, pakeistas alsuoklis (įdėtas originalus Daimler firmos), pakeisti tepalai, visi filtrai.




Kadangi tepalą varė ir varė į turbiną, tai nuspręsta pasigaminti ale tepalo gaudyklę... Tepalo kiekis sistemoje sumažėjo, tačiau problema išliko...




Na ir šios savaitės darbai: Restauruotas starteris ir pritraukėjas, sudėti visi keturi nauji stabdžių diskai, rankinio ir viso kito kaladėlės.




Na, o dabar pilam kurą ir važiuojam.

Taip pat ieškomi r17 ratukai vasarai, su pasiūlymais PM





Vilks neprisijungęs   Cituoti