Tema: Simaso R129
View Single Post
Old 2020-07-28, 09:02   #1047
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
O nemanai, kad yra zmoniu, kurie perka nauja auto ne del pasirodymo, kad geriau gyvena. Pirmas dalykas saugumas. Kiek saugos sistemu turi tavo 202’as ir nebutinai x’as. Kad ir nauja/naujasne bent 15 metu KIA? Ne prie ko cia pontai, leidzia sau ir perka. Cmon hebra masina ne tik pasirodymas. Tavo zmona vaziuodama su 2 vaikais jauciasi taipat saugiai, su 2000 metu gelda. Ar 2018 metu kokiu grabu?
Man automobilis yra tiesiog susisiekimo priemone o ne kazkoks lenktyninis kartingas ir Siaip neskaiciuoju sekundziu vaziuodamas i darba ar siaip kazkur kasdieniniais reikalais kad butu labai svarbu kazkur greitai nuvaziuoti aplamai mano automobiliai nemato didesnio greicio kaip 140-150 ir toks greitis buna tik kelyje klaipeda-kaunas gal pas mane mastymas kitoks nei jusu bet yra labai geras posakis kaip labai skubi paskui letai nesa...O del tu visokiu iksu tai cia tiesiog buvo kaip pavizdys esme ne tame tikrai nereikia kazkokiu krastutinumu lyginti ar is to isvedineti absurdisku samokslo teoriju kas butu jeigu butu o jai neduok dieve atsitiktu rimta avarija tai vaziuok tu su kuom nori bet kaktomusa su fura sansu isgyventi bus panasiai ar vaziuosi su hecbeku ar didesniu universalu jau jaigu taip yra noras lyginti krastutinumus tiesiog as zinau kaip vairuoju kaip mano drauge vairuoja ir man realiai tokie dalykai kaip praslydimai sumirksi skydelyje per metus tiek kartu kad ant Rankos pirstu suskaiciuociau as renkuosi patikimus ir komfortiskus automobilius cia mano pagrindiniai kriterijai o norint jaustis saugiai visu pirma reikia pradeti taip vairuoti

Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti