View Single Post
Old 2010-10-21, 19:21   #8
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,392

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dedeandrius View Post
isigijau mersedes cls 500 2006m senas dar motoras,idejo man duju yranga,irpoto prasidejokad ir bendzinu vaziuojant ismesdavo kompiuteris 8cilindre misfajeri,isimiau dujas vistiek tas pats variau diagnostika nerado nieko,babinas keitem vietomis zvakes taip pat laidus irgi,bet nuo 5000apsisukimu imeta chek engine lempute ir atjungia 8cilindra,nuvariau i krasta auto ten idejo kita kompa kiek zinau ji pririso ir sako viskas gerai,sake beda buvo tame kad dujininkai neatjunge kompiuterio litavo dujinio kompiuterio laidis prie bendzininiu purkstuku laidus paprastu lituokliu ir jis sugedo,ar gali buti taip? ir ar galima nusipirkt kita naudota kompiuteri kad man tiktu,nes kiek zinau kad tinka ir nuo S klases senu varikliu nuo 2001m kurie ejo ir ar reiks ji pririsineti???

[ar gali tikti kompiuteris nuo s klases mano mersui ir ar reikia ji pririsineti jei isimtas is kitos masinos????
kompai prisirisa tik viena karta todel su devetais bus sunku, reikes tikrai gero diagnostiko kad sugebetu tai padaryti
jaigu jie litavo prie purkstuku laidu tik, nesvarbu kaip juos suliesi kartu prie minuso prie pliuso, pokol degimas isjungtas juose sroves nulis, o jaigu ir sugebejo perdeginti apsauginies varzas ju bus nedaugiau kaip 24 sakyciau valandike litavimo, ir galiausiai silberyje SCN kodavima nauja, irgi pusvalandis darbo kadangi tau neveikia tik 8 cilindras darbo dar maziau.....

vampyras neprisijungęs   Cituoti